Kökeni Fransızcadan gelen bir kelime olan Avangart, sanatta öncü olan fikirler anlamına gelir. Deneysel olarak ortaya çıkan bu fikirler yenilikçi bir üslup taşır.Avangart mobilya olarak adlandırılan mobilya çeşitleri, klasiğin modern bir yorumudur. Klasik mobilya çeşitlerine modernist bir yaklaşımı ifade eder. Bu yaklaşım tarzı ile ortaya çıkan Avangart koltuk takımları, yenilikçi bir yaklaşımın üslup farkıdır. Klasik mobilyalarının yansıttığı lüks ve ihtişamlı bir görünüm vardır. Avangart mobilyalar bu ihtişamlı görünümün daha sade bir hale bürünmesini sağlar.

Avangart koltuk takımları, yenilikçi bir yaklaşımın üslup farkıdır. Klasik mobilyalarının yansıttığı lüks ve ihtişamlı bir görünüm vardır.

Klasik mobilyalarda göze çarpan görkemli ve oymalı motifler, bu modelde yerini daha az model ve şekle bırakır. Klasik izlere daha zarif bir yorum katar. Daha az motif ve oyma modelleri bulunur. Klasik ile arasında belirgin bir zıtlık yoktur. Görülen fark sadece detaylarda yer alan yorum farklılığıdır.

Avangart mobilya desenlerinde daha hafif desenler kullanılır. Tasarım yoğunluğu açısından belirgin bir azalma görülür. Mobilyaların kumaşları da yine aynı şekilde sade desenlerden oluşur. Üretken bir tarza sahip olan bu mobilyalar, yaygın bir kullanıma sahiptir.

Bu yazımızda Avangart koltuk takımının başlıca özelliklerini sizler için açıklayacağız.

Zarafetin Öncüsü Desenler İle Evinize Modern Bir Görünüm Kazandırın

Zarif görünümleri ile evinize sade bir şıklık kazandıran Avangart koltuk takımları ile tasarımda fark yaratırsınız. Kullanılan desenlerin sadeliği, mobilyaların görünümünü öne çıkarır. Göz yormayan desenler ile evinize pozitif bir hava katacaktır. Ayrıca sahip olduğu konfor ve rahatlık, sizlere kullanışlı bir deneyim sağlar.

Kişisel tarzınızı yansıtabileceğiniz bir alan olan mobilya seçimi, yapacağınız seçimler ile tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Evlerinize kendi stilinizden parçalar katmanız, daha konforlu alanlar sağlar.

Yapacağınız stil sahibi seçimler ile evinizi sanatsal bir görünüme kavuşturun. Sadeliğin yansıttığı sanatsal görünüm evlerinizin havasının değişmesine imkan sağlar. Sade yapıları ile evlerinize minimalist esintiler katar.

Klasik mobilyaların evlerinize kazandırdığı ihtişamlı görünüm, klasiğin modern yorumu avangart mobilyalar ile yerini sadeliğe bırakır. Göz yoran tasarımlar yerini sadeliğin huzur verici havasına bırakır. Klasik ve modernin birleşimi mobilyalar ile evlerinize benzersiz görünüm kazandırın.

Beyaz Rengin Sakinleştirici Etkisinden Faydalanın

Klasiğin yerini sade bir görünüme bıraktığı Avangart koltuk takımları, beyazın uyumuyla birleşince ortaya sakin bir görünüm çıkar. Beyazın farklı tonları ile evlerinizin havasını yumuşatın. Aynı zamanda modern görünümü daha parlak bir görünüme kavuşturun.

Dekore edilen mobilyalara kolay uyum sağlayan beyaz renk, avangardın çekici görünümü ile benzersiz bir görünüm kazanır. İstediğiniz her renk ile kolayca uyum sağlayan beyaz, sizlere geniş bir alan bırakır. Ferahlığın öncü rengi olan beyaz ile benzersiz bir uyum yakalarsınız.

Gün boyu yaşanan stres, beyaz rengin verdiği huzur ve göz yormayan etkisi ile yerini rahatlığa bırakır. Bu sayede evleriniz daha yaşanabilir alanlar haline gelir.

Zamansız Şıklığı Avangart Koltuk Takımları İle Yakalayın

Geçmişten gelen tarihi imajın, modernist bir anlayış ile yorumlanmasına Avangart ismi verilir. Mobilyalarda kullanılan Avangart desenler ile geçmişin zarafetini sade bir üslup ile evlerinize kazandırın. Avangart koltuk takımları evinizi farklı bir hava ile dönüştürür. Stil sahibi bir eve sahip olmanızı sağlar.

Fütüristik bir anlayışı evinize geldiği avangart desenler ile zamansız şıklığı yakalayın. Klasiğin modern bir yorumu ile konuklarınıza büyüleyici bir alan sunun. Yeni nesil bir yorum olan bu zarif çizgiler dönüştürücü bir etkiye sahiptir.

Nostaljik bir hava yakalayabileceğiniz bu modeller ile evlerinize sanatsal bir hava kazandırın.

Her Mekana Uyan Yapıları ile Avangardın Şıklığından Faydalanın

Farklı alanlar için en uygun renk ve desenlere sahip olan avangart koltuk takımları, mekanları dönüştürücü bir etkiye sahiptir. Ev kullanımının yanında ofisler için kullanımda da dinanizmi yansıtır. Barındırdığı Retro dokular ile mobilyalarınızı geleceğin benzersiz anlayışı ile harmanlayın.

Her mekana uyan çeşitli desenler ile modern ile retronun aynı mekanda buluşmasını sağlar. Sahip olduğu çeşitlilik ile son derece şık bir görünüme kavuşturur. Yeni nesiller tarafından da tercih edilen bir yapıya sahiptir.

Malzeme ve tasarım açısından zamansız çizgilere sahiptir. Bu durum yıllar boyu kullanmanıza olanak sağlar. Stilinizi yansıtabileceğiniz modelleri yaşam alanlarınız ile buluşturmanıza imkan sağlar.

Avangart Koltuk Takımlarının Hareketli Görünümünü Evlerinize Taşıyın

Klasik modeller sahip oldukları ihtişamlı yapı ile bazen göz yorucu olabilir. Avangart mobilyaların modernist yorumu ihtişamın yerini sadeliğe bırakır. Göz yormayan yapısı ile evlerinize sadeliğin verdiği bir dinanizm kazandırır.

Beyaz, krem ya da bej renklerde seçeceğiniz avangart mobilyalar ile dekore ettiğiniz renkler evinizin atmosferini dönüştürür. Evlerinizde daha hareketli bir hava katar. Desenli döşemelerin yerini düz tasarımlara bıraktığı avangart, sizlere renk kullanımında geniş bir özgürlük sağlar.

Sunduğu konfor ile geleceğin tasarımı olarak nitelendirilen avangart modeller, günümüzde yaygın olarak kullanılır. Geniş bir tercih alanı bırakan modeller ile seçimleriniz için farklılık katar.

Gün sonu yorgunluğunuzu kısa sürede unutturan tasarımlar ile zarafet dolu evlere kavuşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.