Ev dekorasyonu sırasında eşya satın alınır iken eşyaların güzelliğinin yanı sıra bir bütün içinde görünmesine de dikkat edilmelidir. Eşyaların hoş bir bütünlük elde etmesi her odanız için önemlidir. Yatak odalarında yakalanan uyum, uyku kalitesini artırma noktasında bire birdir. Misafir odalarında oluşturulan bütünlük sayesinde misafirlerinizi istediğiniz gibi ağırlayabilirsiniz. Yemek odalarında oluşturulan uyum, yemek sohbetlerinizin daha eğlenceli olmasını sağlayacaktır. Bu üç odada da olmazsa olmaz bir mobilya vardır. Sandalyeler, her alanda kullanılabilen pratik ürünlerdir. Yemek masası ile iyi bir takım olan sandalyelerin tasarımı son derece önemlidir. Sandalye seçimi sırasında tasarıma ek olarak rahatlığa ve dayanıklılığa da bakılması gerekmektedir. Aşağıda yer alan modeller hem dayanıklı hem pratik hem de estetik sandalyelerden oluşmaktadır. Oturma odası, yemek odası ya da mutfaklarınız için seçeceğiniz sandalyeleri aşağıdaki modellerden esinlenerek satın alabilirsiniz.

Vegas Estetik Sandalye Modelleri

Vegas Estetik Sandalye Modelleri

Hiç şüphesiz her evin ayrılmaz birer parçası haline gelen sandalyeler, tasarım ve renk olarak insanları etkilemeyi başarmaktadır. Özellikle kadife tarzı yumuşak kumaşlar ile kaplanan sandalyeler oldukça dikkat çekicidir. Vegas Estetik Sandalye Modeli sayesinde aradığınız konforu bir mobilyada bulabilirsiniz. Yumuşak kumaşı ve estetik geçişleri sayesinde evlerinize ışıltı katacak bu ürün oldukça ergonomiktir. Üründe yer alan sırt detayı insanların rahat edebilmesi için kavisli şekilde üretilmiştir. Ürünün sahip olduğu ayaklar yuvarlak bir tasarıma sahiptir. Sandalyenin arka tarafında şerit halinde iki çizgi yer almaktadır. Bu şeritler de sandalyenin estetik duruşunu olumlu şekilde etkilemektedir.

Viona Sade Sandalye Modeli

Özellikle küçük alanlarda insanlar gösterişli modellerin aksine minimal parçalara yönelmektedir. Minimal parçalar odalarda çok fazla yer kaplamamakta ve kullanıcılarına hareket alanı oluşturmaktadır. Viona Sade Sandalye Modeli de bu amaç ile tasarlanmış olup pratik bir kullanıma sahiptir. Modelin portatif olması ev içerisinde rahatça taşınabilmesini sağlamaktadır. Modelde yer alan antrasit renk, sizleri büyüleyecek bir çekiciliğe sahiptir. Modelin sırt detaylarında bazı geçişler görebilirsiniz. Bu geçişler sayesinde boynunuz ve omurganız daha rahat edecektir. Modelde bulunan ayaklar özgün bir tasarıma sahip olup metal renk ile kaplanmıştır. Bu sandalye modelini satın alarak evlerinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mobilyaya sahip olabilirsiniz.

Aqua Minimal Sandalye Modelleri

Kol detayları olmayan sandalyeler alandan tasarruf sağlayarak sizlere verimli bir kullanım olanağı tanımaktadır. Kol detayları olmayan sandalyelere örnek olarak Aqua Minimal Sandalye Modeli verilebilmektedir. Sandalyenin kendine has duruşu ve rengi sizlere özgün bir yemek odası yaratmanız için avantaj sağlamaktadır. Yalnızca yemek odalarında değil misafir odası ve salon gibi alanlarda da kullanılan bu ürün, paslanmaz metal ayaklara sahiptir. Bu ayaklar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde dayanabilmektedir.

Lion Kadife Sandalye Modeli

Kadife bir kumaş ile kaplanan bu modelde estetik bir ayak tasarımı göze çarpmaktadır. Klasik bir yaklaşımdan ziyade modern bir yaklaşımı hedef alan bu model, oldukça dekoratiftir. Modeli kendisi ile aynı renkte farklı ürünler ile kombin yapabilirsiniz. Buna ek olarak ahşap bir masa ile de kombin oluşturabilirsiniz. Kendine has ayak tasarımı, kabarık oturma süngeri ve estetik sırt tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken bu model, sizler için web sitesinde mevcuttur. Lion Kadife Sandalye Modeli ile aradığınız yaratıcı görünümü elde edebilirsiniz.

Tokyo Uzun Sandalye Modelleri

Tokyo Uzun Sandalye Modelleri

Diğer sandalyelerden daha uzun bir tasarıma sahip olan bu model, uzaktan bir berjeri andırmaktadır. Modelin tasarımı sırasında farklı görüşlerden yararlanılmış ve ortaya yaratıcı bir görünüm çıkarılmıştır. Tokyo Uzun Sandalye Modeli sayesinde sıradan sandalye görünümlerinden hızlı bir şekilde uzaklaşabilirsiniz. Kadifemsi yapısı sayesinde yumuşacık bir yapıya sahip olan bu model, kabarık bir süngere sahiptir. Bu nedenle diğer sandalyeler gibi uzun oturmalarda bacaklarınızı ya da belinizi ağrıtmayacaktır.

Asus Siyah Sandalye Modeli

Asus Siyah Sandalye Modeli uzaktan diğer sandalyelere benzer gibi görünse de farklı bir sırt tasarımına sahiptir. Sırtında kavisli yapıya sahip olan model, mat siyah rengi ile asilliğini ortaya çıkarmaktadır. Modern bir yaklaşımdan yola çıkılarak hazırlanan bu modelde metal ayaklardan yararlanılmıştır. Ayaklar düz şekilde tasarlanmamış olup yuvarlak görünümü ile herkesin gözlerini kamaştırmaktadır. Sandalyeyi pek çok yemek masası ile bir arada kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.