Orta sehpalar tasarım bakımından dikkat çekici mobilyalardır. Klasik oturma gruplarına hareket kazandırmak için orta sehpalardan yardım alınmaktadır. Özgün tasarımları inovatif fikirler ile bir araya getiren bu mobilyalar, odalarınıza estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Orta sehpalar yalnızca dekorasyona katkı sağlamakla kalmamakta aynı zamanda kullanışlılığı ile de ön plana çıkmaktadır. Kalabalık misafirlere ikram edilen yiyecekler orta sehpalar ile misafirlerin önüne konulmaktadır. Ayrıca bu sehpalar misafirlerin olmadığı zamanda bile ailelerin başyardımcısı olmaktadır. Bardak, tabak gibi malzemeler bu takımların üzerine konularak pratik bir kullanım sunulabilmektedir. Orta sehpa modelleri ile ilgili detaylı bir bilgi sahibi olmak için bu yazıdan yardım alabilirsiniz. Yazı içerisinde 2022 yılına ait yeni pek çok orta sehpa yer almaktadır. Modeller arasından beklentilerinizi en iyi karşılayacak olanı seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Vegas Gold Detaylı Orta Sehpa Modeli

Vegas Gold Detaylı Orta Sehpa Modeli

Gol detaylar yalnızca bu yılın değil önceki yılların da en gözdesi olmuştur. Gold detaylı sehpalar, gold detaylı bazalar, gold detaylı oturma grupları ve daha fazlası evlerin içini aydınlatmaktadır. Eğer evlerinizde abartılı olmayan bir ışıltı arıyor iseniz Vegas Gold Detaylı Orta Sehpa tercihinde bulunabilirsiniz. Keskin hatları ile sizleri karşılayan bu model, gold ve beyaz tonlarını bir arada bulundurmaktadır. Modelde yer alan ayaklar düz bir şekilde inmektedir. Gold renginin dokunduğu her parça gibi bu parça da yoğun bir güzelliğe sahiptir. Sehpanın üst kısmı oldukça geniş bir yapıdadır. Bu nedenle aynı anda pek çok eşyayı üzerinde tutabilmektedir.

Viona Parlak Orta Sehpa

Viona Parlak Orta Sehpa üzerinde yer alan tablanın özgün desenleri vardır. Tablanın kenarlarında kare şekiller göze çarpmaktadır. Tablanın ayak kısmı ise tek bir sütundan oluşmakta olup oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sehpanın parlak olması küçük odalarda bile kullanılabileceği anlamına gelmektedir. Siyah, kahve gibi koyu renklerden ziyade gri, beyaz gibi açık renklerin bir arada kullanılması odalara ışıltı katacaktır. Eğer ki bu modeli evlerinize almayı düşünüyor iseniz oturma gruplarınız ile bir arada kullanabilirsiniz.

Aqua Çift Orta Sehpa Modeli

Kendine has büyüklüğü ve tasarımı sayesinde dikkatleri üzerine çeken bu model sizleri firmanın internet sitesinde beklemektedir. Aqua Çift Orta Sehpa sayesinde pek çok ürününüzü sehpanın üzerine yerleştirebilirsiniz. Bir sehpadan beklediğiniz pek çok detayı bu sehpa sayesinde evlerinizde barındırabilirsiniz. Sizleri yarı yolda bırakmayacak dayanıklı tasarımı ve beyaz rengi ile oturma odalarınız için bu sehpadan vazgeçemeyeceksiniz. Yalnızca oturma odasında değil hol, mutfak ya da salon gibi alanlarınızda da kullanacağınız bu mobilya sayesinde aradığınız rahatlığa erişeceksiniz. Misafirleriniz geldiğinde ikili şekilde kullanılabilen bu sehpa, tekli olarak da kullanılabilmektedir.

Lion Dikdörtgen Orta Sehpa

Üst tablasında ayna görünümü ile odalarınıza ferahlık kazandıracak bu ürünü çok seveceksiniz. Eve gelen misafirlerin şaşıracağı bu ürün oldukça fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Ürünün bir adet büyük sehpası ve iki adet de küçük sehpası vardır. Büyük sehpa dikdörtgen bir yapıya sahip olup küçük sehpaları içerisine almaktadır. Küçük sehpalarda ise yarım ay şeklinde bir görünüm vardır. Sehpaların iç içe geçmesinden dolayı alandan tasarruf sağlanabilmektedir. Lion Dikdörtgen Orta Sehpa ile hem kullanışlı hem de estetik bir sehpaya sahip olabilirsiniz.

Tokyo Kapsamlı Orta Sehpa Modeli

Tokyo Kapsamlı Orta Sehpa Modeli

Geniş yapısı ile özellikle geniş odalar için uygun olan bu sehpa oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Tek parçadan oluşan sehpa alt kısımlarında metal desenlere yer vermiştir. Sehpanın üst kısmı ise ahşap detaylar ile donatılmıştır. Eğer evinizde uzun bir zaman sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz bir sehpa arayışında iseniz Tokyo Kapsamlı Orta Sehpa tercih edebilirsiniz. Modelin kullanışlı olması, üst tablasının geniş olmasından kaynaklanmaktadır. Tabla üzerine pek çok ürün yerleştirilebilmektedir. Odalarınızda yaratmak isteyeceğiniz pozitif enerji için sehpanızın üzerine canlı bitkiler ve çeşitli biblolar koyabilirsiniz.

Asus Estetik Orta Sehpa

Asus Estetik Orta Sehpa sayesinde evlerinizde geometrik şekillerden oluşan bir sehpa barındırabilirsiniz. Açık renkli yapısı sayesinde dikkatleri üzerine çekecek bu model, özgün bir ayak detayına sahiptir. Sehpanın ayakları düz olarak inmemekte, açılır şekilde görünmektedir. Ayaklarında kullanılan malzeme birinci sınıf metaldir. Sehpanın üst kısmında ise ayna görünümü yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.