Genel olarak televizyonları koymak amacı ile kullanılan televizyon üniteleri, odalarınızda dekorasyon yaratmak için de kullanılabilmektedir. Oturma odası dekorasyonu söz konusu olduğunda önemli bir paya sahip olan ünitelerin farklı kullanım amaçları bulunmaktadır. Ünitelerin kullanım amaçları arasında depolama alanı gibi kullanmak ve sergileme amacı ile kullanmak yer almaktadır. Duvar ünitesi üzerinde yer alan alanları fotoğraflarınızı ya da biblolarınızı koymak için kullanabilirsiniz. Duvar ünitelerinin alt modülünde yer alan raflı bölmeleri ise depolama alanı şeklinde kullanabilirsiniz. Aşağıda sizler için çok kullanışlı TV ünitesi modelleri yer almaktadır. Bu modeller arasından kendi beklentileriniz için en uygun olanı seçerek oturma odanızda harika tasarımlar ortaya koyabilirsiniz.

Vegas Duvar Ünitesi

Vegas Duvar Ünitesi

2022 yılında popülerlikte ön sıralarda yer alan Vegas Duvar Ünitesi şık tasarımı ile gözlerinizi mutlu edecektir. Ünite iki parçadan oluşmaktadır. Bu iki parçadan birisi televizyonun arkasında kalan monte edilecek kısımdır. Diğer parça ise televizyonun alt kısmında yer alan kapaklı kısımdır. Bu kısımda raflar yer almaktadır. Alt modülde yer alan tutma kulpları altın ile kaplanmıştır. Altın ile kaplanan alanlar tutma kulpları ile sınırlı değildir. Modelin kenar kısımlarında da altın kaplama hakimdir. Modelde en fazla yer alan renk beyaz olup evlerinize huzur katacaktır. Eğer televizyonunuz için bu modeli satın almayı düşünüyor iseniz altın biblolar ile süsleyebilirsiniz.

Viona Duvar Ünitesi

Zamansız tasarımları bir araya getirerek oluşturulan bu TV ünitesi, odalarınızın baş tacı olacaktır. İki parçadan oluşan Viona Duvar Ünitesi gri renk ile donatılmış olup her yıl kullanılabilecek bir dekorasyona sahiptir. Gri renginin ihtişamını gözler önüne seren bu ünitede televizyon arkasındaki kısım, mermer detaylardan üretilmiştir. Mermerin sakinleştirici yapısı bu ünite içine işlemiştir. Ünitenin alt modülünde ise 4 adet kapak yer almaktadır. Bu kapakların her biri arkasında bir adet bölme barındırmaktadır. Bölmelerin içine istediklerinizi koyabilir ve herkesin görmemesini sağlayabilirsiniz. Eğer bu modeli satın almayı düşünüyor iseniz oturma grubunuzu krem tonu ya da ekru seçebilir ve oturma odanızda harika bir tasarım ortaya koyabilirsiniz.

Aqua Duvar Ünitesi

Sadelik ve şıklığı başarılı bir şekilde bir araya getiren model, dikdörtgen bir tasarıma sahiptir. Aqua Duvar Ünitesi ile duvarlarınızın güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Oturma odalarınızda misafirleriniz ile birlikte gerçekleştirdiğiniz sohbetleriniz için ılık bir hava yaratan bu model, beyaz tonundan oluşmaktadır. Modelin kenarlarında ise siyah kullanılmıştır. Model, 2022 yılı trendlerine uysun diye gümüş geçitlerle çevrelenmiştir. Eğer oturma odanız ya da salonunuz için bu modeli almayı düşünüyor iseniz hareketli pek çok mobilyanız ile bir arada kullanabilirsiniz.

Lion Duvar Ünitesi

Geniş boyutlara sahip oturma odası ve salonlarınızda kullanmak üzere Lion Duvar Ünitesi satın alabilir ve odalarınızın güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Ünite içerisinde yer alan dörtgen parçalar, sizlere özgün bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Modelin kenar ve arka kısımlarında ayna yansımalardan yararlanılmıştır. Modelin kulplarında ve kenar kısımlarında ince şerit halinde gold detaylara yer verilmiştir. Modelin kapaklarının kenar kısımlarında ise gümüş geçişler yer almaktadır. Ağırlıklı olarak siyah tonlarına yer verilen model, koyu renk oturma grupları ile kombin yapılarak hoş bir görünüm elde edilebilmektedir.

Tokyo Duvar Ünitesi

Tokyo Duvar Ünitesi

Özgün ve kreatif tasarımlara sahip Tokyo Duvar Ünitesi aradığınız huzuru odalarınıza yansıtabilirsiniz. Arka tezgâhın ahşap malzeme ile kaplandığı bu ünitede alt kısım bir ekrana sahiptir. Ekranda yanan ateş figürü görülmektedir. Ekranı izleyen kişiler sakinlik kazanmakta ve huzur bulmaktadır. Aynı zamanda bu ekran, odalarınızın daha romantik görünmesini sağlayacaktır. Gümüş rengin kullanıldığı alt modül, ayna yansımalara sahiptir. Bu yansımalar sayesinde odanız olduğundan çok daha geniş görünebilmektedir.

Asus Duvar Ünitesi

Özellikle siyah renk kanepe ve koltuklar ile iki bir uyum yakalayan bu model, sizleri büyülü bir dünyaya sürüklemektedir. Asus Duvar Ünitesi sahibi olarak odalarınıza şık bir görünüm katabilir ve misafirlerinizin sizin hakkınızda olumlu düşüncelere bürünmesini sağlayabilirsiniz. Modelin alt kısmında baklava desenler yer alıyor olmaktadır. Üst kısmında siyah kullanılan bu modelin alt kısmı beyaz renge sahiptir. Bu nedenle hem siyah hem de beyaz aksesuarlar ile kombin yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.