Yatak odası takımı satın almak dendiği zaman en çok dikkat edilmesi gereken husus o takımın rahat olmasıdır. Sizleri rahat ve huzurlu hissettirmeyen yatak odası takımları ne kadar şık ya da gösterişli olursa olsun bir önemi yoktur. Bu nedenle kolay uykuya dalabileceğiniz takımlar arasından bir seçim yapmanız önerilmektedir. Aşağıda hem ergonomik bakımdan avantajlı hem de oldukça şık yatak odası modelleri yer almaktadır. Bu 6 farklı yatak odası modelinden birini seçerek kendiniz için en doğru yatak odası tasarımını oluşturabilirsiniz. Aşağıda yer alan modeller, 2022 yılı trendlerine girecek parçalar olup özgün tasarımlara sahiptir.

Vegas Yatak Odası

Vegas Yatak Odası

İçerisinde bir adet Vegas Karyola, bir adet Vegas Şifonyer, bir adet Vegas Bench, bir adet Vegas gardırop ve bir adet de Vegas komodin bulunduran bu takım sizleri gold geçişlerin hâkim olduğu büyülü bir dünyaya davet etmektedir. Takım içerisinde yer alan her bir parça birbirleri ile uyumludur. Takımda yer alan parçalarda kullanılan ayaklar temizlik sırasında kolaylık sağlaması açısından yerden yüksekte üretilmiştir. Ayak detaylarında ve kenar kısımlarda altın rengin yanı sıra gümüş tonlarına da yer verilmiştir. Bu takımı satın alarak uyku deneyiminizi en iyi hale getirebilirsiniz. Bunun nedeni takımın ana renginin sadeliği temsil eden griden oluşmasıdır. Vegas Yatak Odası ile odalarınızı süsleyebilirsiniz.

Viona Yatak Odası

Viona Yatak Odası Takımı’nda yer alan her bir parça sizlerin daha enerji dolu hissetmesini sağlamak amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Üründe zamansızlığın sembolü haline gelen gri tonlarına yer verilmiştir. Üründe bir adet şifonyer yer almaktadır. Bu şifonyerin iki adet çekmecesi vardır. Hem şifonyerde hem de kıyafet dolabında baklava desenler kullanılarak ayrı bir süsleme elde edilmiştir. Bu takımı satın alma gibi bir düşünceye sahip iseniz açık ton duvarlarda ya da geniş odalarınızda tercih edebilirsiniz. Ürün koyu renkli olduğu için geniş odalarınızın daha güzel dizayn edilmesine yardımcı olacaktır. Ürünün kıyafet dolabında 4 parçalı bir aynaya yer verilmiştir.

Aqua Yatak Odası Takımı

Aqua Yatak Odası Takımı 6 kapağa sahip bir kıyafet dolabı içermektedir. Bu dolabın iç hacmi beklenenden çok daha geniş olup kıyafetlerinizi çok rahat alabilmektedir. Toplamda 6 parçadan oluşan takım, oldukça kapsamlıdır. Aqua aynalı şifonyeri kullanarak makyaj yapabilir ve üzerine kişisel bakım eşyalarınızı koyabilirsiniz. Aqua karyola sayesinde rahat bir uyku çekebilir ve güne pozitif başlayabilirsiniz. Aqua puf, diğer ürünler ile kombin oluşturması açısından gri kumaş ile kaplanmıştır. Kumaşın kolay temizlenebilme ve tozu belli etmeme gibi pek çok yararlı özelliği vardır.

Lion Yatak Odası Takımı

Bu takımı satın alarak tam istediğiniz sadelikte bir yatak odası dizaynı yaratabilirsiniz. Lion Yatak Odası Takımı toplam 6 parça içeriyor olup geniş odalarda kullanımı tavsiye edilmektedir. Takımda yer alan kıyafet dolabı oldukça geniştir. Bu nedenle kıyafetlerinizi rahat bir şekilde sığdırabilir ve yatak odanızı daha kolay düzenleyebilirsiniz. Üründe hem gri hem de bordo renkler yer almaktadır. Bu sayede zamansız bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Üründe yer alan karyola oldukça rahat olup sizleri aldığınıza pişman etmeyecektir.

Tokyo Yatak Odası Takımı

Tokyo Yatak Odası Takımı

Tokya Oturma Grubu Takımı ve Tokyo TV Ünitesi ile hoş bir uyum yakalayan bu model, sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Modelde yer alan ahşap renkler hem karyolada hem de dolapta hüküm sürmektedir. Tokyo Yatak Odası Takımı ile yatak odalarınızı doğal bir atmosferin ellerine teslim edebilirsiniz. Karyola kısmı mat siyah kullanılarak oluşturulmuş bu takımda yatak başında kadifemsi bir kumaşa yer verilmiştir. Bu kadifemsi kumaş, takımın geleneksel bir tarza bürünmesini sağlamaktadır.

Prada Yatak Odası Takımı

Ahşabın doğallığı ile odalarınızı bir araya getiren Prada Yatak Odası Takımı sizleri memnun edecek sadeliğe sahiptir. Takımda yer alan karyola oldukça ergonomik olup zor uykuya dalan insanlara yardımcı olmaktadır. Modelin içerisinde oldukça işlevsel bir forma sahip olan puf yer almaktadır. Takım içerisinde diğer takımlardan farklı olarak bir adet çamaşırlık yer almaktadır. Bu çamaşırlık sayesinde kıyafetlerinizi katlayarak yerleştirebilir ve oda içerisinde alandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.