Hem modern dokunuşları hem de estetik dizaynları ile dikkatleri üzerine çeken şifonyer modelleri evinizin dekorasyonu konusunda titiz davranmanız gereken ürünler arasındadır. Evinizin oda dekorasyonuna uyum sağlayacak zengin modelleri ile her birey kendi tarzında bir şifonyer sahibi olabilmektedir. Oldukça kullanışlı ve şık görünümlü bu mobilya farklı sayıda çekmecelere sahiptir. Şifonyerlerinin şık görünümünden ziyade daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasını isteyen kişiler çok sayıda raflı ürünler arasından seçim yapabilmektedir. Ayrıca rafların geniş olması da kullanışlılığı artıran faktörler arasındadır. Yatak odaları için düzen sağlayıcı olarak kullanılan bu ürün, 2022’ye ait trend renkleri bünyesinde barındırabilmektedir. Ayrıca 2022 desen ve geçişleri de yeni trend şifonyer modellerinin tasarımında önemli bir yere sahiptir.

Siyah Şifonyer Modelleri

Siyah Şifonyer Modelleri

Etkileyici tasarımları ile göz kamaştıran siyah şifonyer modelleri hem şık hem de modern bir görüntü meydana getirmektedir. Dekorasyonlarda rengarenk modellerden daha çok tek renk modeller ön plandadır. Siyah rengin asaleti şifonyer tasarımlarına da yansıyacak ve tek renk olacak şekilde 2022 kreasyonunda yer alacaktır. Pop- Art desenler ve siyahın eşsiz tonları ile şifonyerlerinizden gözünüzü alamayabilirsiniz.

Ahşap Şifonyer Modeller

Mobilyaların yeni yıla özgü ürettikleri tasarımlar ile dikkat çeken şifonyerler ahşap modelleri ile de ilgi görmektedir. Ahşap şifonyer modelleri geleneksel çizgiden uzaklaşmadan yeni nesil dünyaya uyum sağlamaktadır. Eğer sizin de eskinin güzelliğinden ayrılmadan trendleri yakalama gibi bir düşünceniz var ise şifonyerlerinizi ahşap olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca odalarınızda kullandığınız döşeme ve halı renklerine bağlı olarak da ahşap tarz şifonyer kullanabilirsiniz.

Çekmeceli ve Aynalı Şifonyer Modelleri

Evlerde sık sık tercih edilen çekmeceli ve aynalı şifonyer modelleri oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Genellikle bel hizasında bir boyda bulunan bu ürünler ahşaptan, suntalamdan ya da MDF’den üretilebilmektedir. Çekmeceli modellerde farklı renk kullanımları hakimdir. Başta kahverengi olmak üzere, siyah ve kırık beyaz renkleri aynalı modellerde sık görülmektedir. Bu modeller üretilir iken herhangi bir ölçü yoktur. Ölçüler müşterilerden alınan en, boy ve yükseklik cinsinden ayarlanmakta ve ona uygun olarak üretim gerçekleşmektedir. Standart bir ölçü söz konusu değildir.

Klasik Şifonyer Çeşitleri

Ev dekorasyonunuzu ve oturma gruplarınızı klasik tarz kullanarak ayarladı iseniz şifonyer satın alırken de klasik tarzda devam etmelisiniz. Klasik şifonyer modelleri evlerin aurasına ayrı bir hava katmaktadır. Sahip olduğu oval geçişler ve kıvrımlı hatlar ile klasik şifonyerler sizleri satın aldığınıza pişman etmeyecektir. Tasarımda keskin detaylara yer verilmeyen bu ürünlerde sade bir duruş hakimdir. Evinizde abartılı ürünlere yer vermekten hoşlanmıyor iseniz klasik şifonyerler arasından bir tercih yapabilir ve evinizi sade olacak şekilde tasarlayabilirsiniz.

Beyaz Renk Şifonyer Modelleri

Beyaz Renk Şifonyer Modelleri

Hemen hemen her evde kullanılan şifonyerlerin farklı renk ve modelleri mevcuttur. En sık kullanılan şifonyer modellerinden biri de beyaz renk olanlardır. Her yıl olduğu gibi 2022 yılında da beyaz şifonyer modelleri ön plandadır. Farklı tasarım oturma grupları ile kolay bir şekilde uyum sağlayan beyaz renk, şifonyerlerin çekmece detaylarına da yansımıştır. Beyaz şifonyerlerin çekmecelerine kıyafetten çamaşıra nevresimden elbiseye kadar pek çok ürün depolanabilmektedir. Beyaz rengi sade olarak kullanmak istemeyenler için beyaz tonları üzerinde kullanılan oymalardan yararlanılabilmektedir. Oymalı şifonyerler sade görünüme ufak da olsa renk katacaktır.

Kırmızı Renkte Üretilen Şifonyer Modelleri

Siyah, krem rengi, kahverengi gibi çok farklı renkler kullanılarak imal edilen şifonyerler 2022 yılında kırmızı renkleri ile de karşımıza çıkmaya başlayacaktır. Kırmızı şifonyer modelleri yapısı bakımından oldukça dikkat çekicidir. Odaya ayrı bir hava katmanın yanı sıra dekorasyona da renk katan kırmızı şifonyer, romantik dokunuşlar söz konusu olduğunda akla gelen ilk üründür. MDF ya da suntalam malzeme kullanılarak üretilen kırmızı renk şifonyer modellerinde çekmece sayısı az olan modeller daha fazla tercih edilmektedir. Bu bakımdan yer kaplama konusunda diğer modellerden daha avantajlı olan ürün çizilme konusunda da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Zarar görmeye karşı cila ile kaplanan ürünlerden çok daha dayanıklı olan ürün küçük çocuklu ailelerin de kullanabileceği türdendir. Kırmızı şifonyer çeşitlerinde aynalı modeller de bulunmaktadır. Bu sayede ürün çok daha kullanışlı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.