Aradığınız koltuk takımları fikirleriniz ne olursa olsun Area Mobilya olarak sizlere zarif, klasik, çağdaş, evinizin tarzına ve renk tercihlerinize uygun harika koltuk takımlarımız her zaman var. Zengin koleksiyonumuza sürekli şık ve göz alıcı stilleri ile lüks koltuk takımlarını şıklığı ve konforu seven müşterilerimiz için ekliyoruz.

Oturma odalarının odak noktası koltuk takımları odanızın alanına göre kendisini gösterir. Her alana göre farklı tasarımlarda kompakt, uyumlu görünümler kazandırılabilir. Farklı renk tercihleri, stilleri, tarzları ile her bütçeye uygun yeni ilhamlar veren fikirler sunan lüks koltuk takımları en rahat haliyle evinize geliyor.

Bir oda tüm mobilya ve aksesuarlarının toplamından ibarettir. Bu yüzden ruh halinizi yansıtacağınız odanın tasarımını oda duvarları, yer zemini, odanızın pencerelere olan yönü gibi hususları dikkate alarak yapın.

Parma Koltuk Takımı

Konforlu ve modern bir koltuk takımı tercih edenler geniş oturuma sahip Parma Koltuk Takımını alternatif olarak seçebilir. 3’lü ve 2’li koltuk takımının Parma berjer’i modern tarz kıvrımları ile salonunuza şıklık katacak güzellikte. Metal parlak ayakları ile salonunuza yükseklik kazandıran koltuk takımının düğmeli nokta dikimleri ile sırt bölgesini kavrıyor olması beraberinde vazgeçemeyenlerin yastıkları size konforlu oturumlar sağlıyor.

Otuma grubunun ayaklarına uyum sağlayan Parma orta sehpa ve yan sehpası ile en şık haliyle lüks koltuk takımları arasında bulunuyor. Kolay temizlenir kumaşı ile farklı renk seçenekleri ile sunulan takım en gözdelerinden.

Riva Koltuk Takımı

Parma koltuk takımına oranla daha keskin hatlara sahip olan Riva Koltuk Takımı yine geniş oturum alanı ile konfor sağlıyor. İsteğinize göre 3’lü ve 2’li olarak alabileceğiniz takımın berjeri de oval kıvrımlara sahip. Dilediğiniz sayıda alabileceğiniz berjere eşlik edecek olan Riva yan sehpa ile orta sehpa oturma grubunun ayaklarına uyum. Yan sehpa tamamlandığında daire ayaklara sahip, orta sehpa ise hilal ayakları ile odanıza şıklık katıyor. Aynı renk tarzda talep edebileceğiniz gibi farklı renk desenleriyle isteyeceğiniz oturma grubunun kırlentleri de desen olarak bütünlük sağlıyor.

Tokyo Koltuk Takımı

Keskin içe dönük hatlarıyla  Tokyo Koltuk Takımı 4’lü ve 3’lü kanepesi ve berjeri ile sunuluyor. Parlak ahşap kaplama ön yüzü bulunan oturma grubu geniş bir oturma haznesine sahip. Deresenli kırlentleri birebir oyumlu. Berjeri ile koyu renk severlerin ilk tercihlerinden oluyor. Parlak yüksek kenarlı orta sehpası ihtişamlı. Yan sehpaları metal ayak üzerine yükseklik kazandırıyor. Parlak ve kadife kumaşı ile gösterişli hale getirilmiş. Geniş aileler için dörtlü kanepeye sahip. Temizlenebilir kumaşı ile farklı kumaş çeşitleri sunuluyor.

Asus Koltuk Takımı

Area Mobilya’nın nefes kesen desenleriyle sizi bambaşka diyarlara götürecek olan Asus Koltuk Takımı 4’lü kanepesi ve 3’lü kanepesinin farklı dizaynları ile sunuluyor. Birbirinden farklı olan oturma grubunun 3’lüsünün düğmeli desenleri bulunuyor. Metal ayakları her zamankinden daha narin duruyor. Zarif bir berjere sahip.Yan ayaklara sahip orta ve yan sehpası metal ayaklar ile kaplanmış. Geniş oturum alanı yastıklarla bezenmiş. Evinizi, dekorunuzu ve renk seçimlerinizi planlarken evinizin havasını yaratacağınız  iç mekanlarınız ile uyumlu Asus Koltuk Takımı duvarlarınızla ve mobilyalarınızla eşleşiyor. Bir Bütünlük sağlıyor.

Gloria Koltuk Takımı

Evinde daha çok vakit geçirenlerin salonlarında geçireceği zamanlar için en iyi fikir konforlu oturma gruplarıdır. Area Mobilya’nın birbirinden şık ve konforlu oturma grupları bu özelliklere sahip. Bu tarz özelliklere sahip Gloria Koltuk Takımının en dikkat çekici özelliği metal ayaklarının altın rengi ile verdiği imajı. Renkli kumaşlar arasından çıkan altın renk gösteriş veriyor kendisine. Lacivertin yanında kedisini göstere gold sarısı ile 4’lü ve 3’lü olarak sunulan oturma grubuna ayrıca 2’li kanepe imkanı da verilmiş. Gloria Berjer ile geniş bir oturum alanı bulunuyor. Mermer görünümlü orta sehpasının metal ayakları ve yan sehpaların ayakları da gold rengi ile bir bütünlük veriyor. Lacivert koltukların önüne gold yastıklar kendisini gösteriyor.

Tarza göre iki farklı renk seçenekleri ile alınabilen Gloria Koltuk Takımının sırt bölgesi düğmeli tarzı ile oturumlarda sırtı iyice kavrayan bir tarzda.

Hünkar Koltuk Takımı

Sade ve Pratik bir oturma grubu isteyenlerin tarzı ise Hünkar Koltuk Takımı olarak gösterilebilir. Diğerlerine göre daha sade bir görünümü vardır. Ancak konforundan ödün vermeye geniş oturuma sahip. 3’lü ve 2’li kanepelerin yan taraflarında bulunan ahşap işlemesi ahşap ayaklar ile bütünleşmiştir. Aralarında bulunan gold rengi ile ağırlığını hissettirir. Daha küçük alanlarda kullanmak isteyeceğiniz oturma grubunun orta sehpası da sade ve ahşap kaplama. Ayakları da koltukların ayakları ile uyumlu hale getirilmiş. Daha pastel renklerin tercih edildiği bir grup. Bütçe açısından da tercih edilebilir.

Area Mobilya’nın bünyesinde onlarca çeşit birbirinden lüks oturma grubu ile koltuk takımları bulunuyor. İşinin ehli deneyimli mühendislerin kaleminden çıkan çizimler ile yılların ustası profesyonel ekiplerce üretimi yapılan mobilyaların ahşap ve metal ile sağlam bir iskeleti bulunuyor. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri en modern haliyle evinizde yaşatıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.