Yaşam alanlarının evimiz ve ailemiz için en mutlu anların yaşandığı yerlerin olduğunu bilmeyenimiz yoktur.  Bu çerçevede sizin ve sevdikleriniz ile misafirlerinizi karşılayacağınız modern ve enerji dolu Area Mobilya şıklığı ve zarafeti bir arada sunan yaşam odası modelleri ile evinize canlılık katıyor.

Yaşam Odalarında Yeni Trendler

Yeni yıl ile birlikte yaşam odası trendleri en modern haliyle vitrinlerdeki yerini aldı. Ancak sürekli yenilenen modeller ile tüketici taleplerinin ön planda olduğu enerji dolu evler için önemli olan konforunuzu sağlayacak mobilyalardır. Modern yaşam odası tarzlarının tasarımı ve üretilmesinde iç mimarların uzman ellerinden çıkan yenilikler Area ile evlerinize geliyor. Bu aşamada salonların ve yaşam alanlarınızın en önemli unsuru koltuk takımlarıdır. Burada odanızın büyüklüğü ve sizin zevklerinize göre bir oturma grubu seçilebilir. En konforlu ve yer açısından kullanışlı olan L biçimindeki köşe oturma grupları her zaman en sıcak görüntüleri veren mobilyalardır.

Köşe grubu koltuklar aileyi bir arada tutan yaşamınıza yön veren güzellikler ve konforu sunar. İçinizi aydınlatacak son moda koltuk takımları salon ve oturma odalarının dekorasyonunda kilit mobilyalar. Aynı zamanda sizin tarzınızı yansıtan ürünler sürekli size hitap eden ve günlük yaşamlarınızı yönlendiren, mutluluk ve enerji veren önemli argümanlar olmaktadır.

Yaşam odası yeni trendleri ile büyüleyici bir atmosferi evinize getirmesi gerekir. Bu aşamada odaya attığınız ilk adım ile birlikte içiniz ferahlamalı, aydınlık bir oda ile ruhunuza işlemelidir. Bu tarz tasarımların sizin günlük yorgunluğunuz alacak önemli güç ve konforu vermesi gerekir. Sektörde popüler koltuk takımları bir hayli fazla. Bu çerçevede konfor hepsinden öne çıkan özellik. Yeni trend konfor olunca modern takımlar aynı zevkleri bir arada sunan nadide çizgiler yıllar sonrada aynı modernliği koruyan kaliteli ürünler oluyor.

Parma Yaşam Odası

Yaşam alanlarınızı renkli kılacak olan mobilyaların tercihinde önünüze birden çok alternatif çıkıyor. Günümüzde yaşam odalarının en popüler mobilyaları konsol, masa ve sandalyesi ile ön plana çıkıyor. Bireysel olarak daha çok vakit geçireceğiniz yerler laptopunuz ile bir kahve eşliğinde modern dizayn yaşama şartları oluşturuyor. Bu çerçevede en şık haliyle beyaz renkleri sunan Parma konsol kabartmaları ile odanıza şıklık katıyor.

Kabartmaların deseni Parma masanın yan taraflarında kendisine yer bulması bütünlük vermiş. Aynı zamanda konsol üzerindeki şık ayna odayı daha geniş gösteren aksesuarlardan. Bununla birlikte konsolun metal ayaklarına uyum içerisindeki sandalye ayakları şık kumaş ile bütünleşmiş. Parma sandalye aynı zamanda uzun muhabbetlerinizde sıkılmadan oturacağınız konforlar veriyor.

Vegas Yaşam Odası Takımı

Sıradan bir mobilya olmaktan çıkan Vegas Yaşam Odası Takımı sizleri büyüleyecek tarzdan. Yaşam alanınızı daha çok mücevher sarayına döndürecek olan yaşam odasında gold kaplama metal ayaklar ve konsol dikkatleri üzerine çekiyor. Konsol, sandalyeler ve masanın gold çizgilerin bütün içerisinde ahenkle kendisini gösteren tasarım oluşturmuş. Beyaz ve altın rengini bir araya getiren yaşam alanının konforlu sandalyeleri bir koltuk rahatlığında.

Altın çizgilerin geçtiği diğer bir aksesuarınız ile Vegas Konsol üzerine koyacağınız ayna ile beyaz çerçevesi oluyor. Krallara layık bir yaşam odası isteyenler için Vegas Masa, Konsol ve Sandalyeden oluşan Vegas Yaşam Odası takımı Area Mobilya’nın önemli tasarımlarından oluyor.

Yaşam alanları sizin ve sevdiklerinizi ile misafirlerinizin sürekli beraber olduğunuz, güzel anıların biriktirildiği yerlerdir. Bu çerçevede odanızın büyüklüğüne göre planlayacağınız tarzlarda yaşam odanızda masanız, konsolunuz ve oturma gruplarınız aynı desen ve tarzlarda olabilir. Bunun için tercihiniz Area Mobilya ürünleri sizlere aynı tarz ürünleri evinize bütünlük vermesinde yardımcı oluyor.

Gloria Yaşam Odası Takımı

Sarı, Lacivert ve beyazı bütünleştiren Gloria Yaşam Odası şık bir armatür ile evinize sıcak dokunuşlar veren mobilyalar. Konsol, masa ve sandalyelerin ayakları metal altın sarısı çizgiler taşıyor. Beyaz konsol kapakları üzerindeki kollar bunlara eşlik etmiş. Üzerinde duran şık kıvrımlara sahip ayna çerçevesi yine gold çizgilere sahip. Sandalyeler lacivert rengi ile en modern şıklığı ve konforu sunuyor. Masanın üzeri ise beyaz mermer desenleri ile evinizi süsleyecek güzelliklere sahip.

Atmak isteyeceğiniz yeniliklerde evinizin ve odalarınızın cıvıl cıvıl hayat dolu olması gerekir. Bu anlamda sizlere verecek enerji ve yaşama sevincinin altındaki sevdiklerinizle mutlu anların yegane şahitleri konumuna gelen yaşam odaları birlikte yapacağınız aktivitelerinde adresi olmaktadır. Yaşam alanınız ile oturma odanızın zemini, halılar, duvarların renkleri ve desenleri ile perdeler önemli argümanlar. Bunlara ayak uydurması gereken husus ise yaşam odaları oluyor.

Farklı tarz tasarımları ile iç mimarlarımızın kalemlerinden çıkan yaşam odaları takımlarının gündelik hayatınıza renk verecek önemli öncelikleri söz konusu. Klasik bir gruptan ziyade modern tarzlar ön palana çıkabiliyor. Bunun yanında klasik modellerden vaz geçemeyen kesimleri de düşünen mimarlarımız tasarımları en dikkat çekici özellikler sunuyor. Ürünlerin altındaki Area Mobilya imzası ile yıllar sonrada aynı kalite ve güzellikler ile evlerinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.