Evinizi çağdaş yapan mükemmel yemek odası fikirlerinin başında şık ve modern tarzları ile kullanımından vazgeçemediğimiz ahşap dizayn yemek odaları geliyor. Ailenizin toplantı masaları haline gelen yemek odaları günün belli zamanlarında biraya gelinen nadide yerlerden.

Akşam yemeği öncesi günün kritiğini yaptığınız yemek masaları sabah kahvaltıları ile vedalaştığınız, parti zamanları tüm sevdiklerin bir araya geldiği yer olarak hayatınıza değer katıyor.

Konsept Ahşap Yemek Odası Takımları

Yemek odalarının tasarımında ana malzememiz ahşap. Bu anlamda konsept yemek odası takımı ahşabın güzellikleri ile ustaların sanatsal ellerinde işlenerek en güzel haliyle evimize geliyor.

Area Mobilyanın yaşam fonksiyonlarınızı zirveye taşıyacak ahşap dizayn yemek odaları konsept olarak sunuluyor. Dolapları, aynalı yuvarlak masası, altın ve siyah sandalyeler, masaya ve dolabınıza uyumlu siyah duvar ünitesi, bunların ahengine ayak uyduran sıralı küre avizeler yeni tasarım yemek odanızın tarzını oluşturabilir. Karanlık düşüren siyah yemek odalarından korkmamak gerekir. Nitekim dramatik ve çağrışım yapan yemek odalarını tercih eden bir kesimde söz konusu.

Yeni tarz evinizin tasarımlarında karanlık iç mekanlara yönelik tonlar günümüzün revaçta olan tasarımları. Zira özellikle akşamları ve geceleri siyah yemek odaları, koyu renkli duvarlar samimi bir alan yaratmak için birebir yerlerdir.

Küçük Alanların Yemek Masaları

Küçük bir mutfağı olanlardansanız bu anlamda küçük bir alanda çalışmak zorundasınız. Bu sebeple en küçük yeri dahi değerlendirmeniz gerekir ve düzen ile işlevsel bir mutfak sahibi olursunuz. Küçük yemek odaları için fazlalık mobilyalardan kurtulmak gerekir. Odak noktamız küçük güzel bir ahşap işleme yemek masası ve sandalyeleri de katlanır ahşaptan yapılmış yeni tarz bir takım olabilir. Area Mobilya’nın birbirinden güzel ahşap yemek masaları her salona, mutfağa ve yemek odasına uyacak tarzda en güzel tasarımları ile sunuluyor.

Ahşap yemek masalarını ve odasını aydınlatırken göz alıcı sarkıtlar odanıza renk katar. İşlevselliği ön planda bir aydınlatma modern ahşap yemek masalarının vazgeçilmez özellikleri arasındadır. Bütçe açısından ekonomik olarak temin edebileceğiniz sarkıt lambalar şık tasarımları ile odanıza güzellik katıyor olacak.

Yemek masasında camdan vazgeçemeyenlerin ana iskeleti de ahşap. Ahşabın en güzel işlemeciği masamızın ayaklarına ve beraberinde eşlik eden sandalyelerimize yansıyor. Koyu ve açık renk istenilen tonlarda sandalyelerimizin kumaşları da hızlı temizlenebilir ve leke tutmayan tarzıyla en modern halini alıyor.

Modern Haliyle Area Yemek Odası Takımları

Ahşap ayaklı bir masa, kavisli döşemelere sahip mavi ve sarı sandalyeler, küre sarkıt lambalar, açık bir kitaplık ile bölünen oda ile modern yemek odası fikirlerini işinin ehli mühendislerce hazırlanan tasarımlar ile müşterilerin kullanımına sunan Area Mobilya’nın şık yemek odası takımları bunlarla sınırlı değil.

Klasik tarzda yemek masası ve sandalyeleri tercihleri her zaman vardır. Bu anlamda yeni klasik takımları çağdaş formlarda yeni dizaynları ile en modern haliyle vitrinlerimizi süslüyoruz. Klasik masalara eşlik eden sandalyeler çağdaş tasarım eğrileri ile kendisini sergiliyor.

Uyum İçerisinde Bir Yaşam Alanı

Yemek odalarının odak noktasının yemek masaları olduğunu belirtmiştik. Ancak modern görünümü ve renkleri ile odadaki ve diğer odalardaki mobilyalar ile uyum içerisinde olması gerekir. Günümüzün en büyük popüleritesi sade ve en az mobilyalar ile tasarımlardır. Ancak alanınızın genişliğine göre yemek odanıza bir büfe sıkıştırabilirsiniz. Tamamen ahşap el işçiliği ile yapılmış modern bir büfe sizin odanıza şıklık katacaktır.

Yemek odalarında üzerinde fazla düşünülmüş, sadelik sunan, farklı dokulardan kaçınılan bir sessiz hikaye yazmak için çok daha fazla renkten vazgeçmek doğru olur. Geçici moda yemek odaları yerine daha uzun vadelerde kullanabileceğiniz ve modası hiçbir zaman geçmeyen ahşap modalara bakmak gerekir.

Çağdaş Yemek Odası Tasarımları

Yemek odalarının evinize uyumunu sağlamak için yeni görünümler kazandıran Area Mobilya canlı yemek odası fikirlerini geometrik tasarımlarla ön plana çıkarıyor. Evinizin ahşap parkeleri, uyumlu tonlarda perdeler ve döşemeler size ve misafirlerinize en modern ahşap yemek odaları fikirleri sunuyor.

Area Mobilya yemek odaları takımı konsepti ile kullanıcılara farklı ürünler ile yeni tarz yaratma imkanları sunuyor. Kataloğundaki onlarca çeşit masa ve sandalyelerin birleşimi ile istediğiniz renk tonlarında rahat ve konforlu yemek masaları, sandalyeleri evinize değer katacak güzellikler ve en şık haliyle seçilebiliyor.

Günümüzün popüler aksesuarları arasında aynalar bulunuyor. Klasik ev tarzı yaratmak isteyenlerinde tercihi olan aynalar konsol modellerinde de ön plana çıkıyor. Yemek odası ve yemek masalarının tamamlayıcısı ayna alanı hem geniş gösteriyor ve şıklık katıyor. Bu anlamda evinizin her alanına kullanabileceğiniz aynalar yaşam alanlarına işlevsellik kazandırıyor ve şıklık katıyor.

Ahşap ürünler genel olarak bakıldığında hem gözleri yormaz hem çok sıcak görünümüyle içinizi ısıtır. Bu sebeple evin her bölgesinde ahşap kullanabilir mobilyalarınızın tamamını ahşaptan alabilirsiniz. Modern görünümlü konsolların ince ahşap işçiliği ile masalarınıza eşlik ediyor olması ayrı bir güç ve güzellik katıyor.

Yemek odanızın ve alanlarınızın atmosferini oluşturan birbirinden güzel Area Mobilya ahşap ve aksesuar tasarımları size daha geniş yaşam alanları bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.