Yatak odası dekorasyonu sırasında ilk olarak baza ve yatak gibi büyük eşyalar satın alınmaktadır. Ardından ise daha küçük eşyalara geçilmektedir. Şifonyer, ayna ve komodin ikinci aşamada satın alınan malzemeler arasındadır. Komodin seçimi yapılır iken insanlar çok fazla özen göstermemektedir. Bunun nedeni komodinin basit bir işleve sahip olduğunu düşündükleri içindir. Ancak komodin sanılanın aksine pek çok fonksiyonel özelliğe sahiptir. Estetik tasarımı sayesinde yatak odası dekorasyonunuzu olumlu şekilde etkileyecek komodin modelleri, uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. Yatak odanızı güzelleştirecek mobilyalar arasında yer alan komodinler, farklı görünümlere sahiptir. Her bir komodinde farklı bir detay söz konusudur. Her komodinin farklı sayıda çekmecesi, çekmece kulpu, malzemesi ve rengi bulunmaktadır. Bu nedenle komodin seçimini hafife almamalı ve her bir detayına dikkat ederek bir seçim yapmalınız. Aşağıda komodin modelleri ile ilgili bazı örneklere yer verilmiştir. Bu örneklerden yola çıkarak yatak odalarınız için özgün bir komodin seçimi yapabilirsiniz.

Vegas Komodin Modelleri

Vegas Komodin Modelleri

2022 yılında en göz kamaştırıcı renkler arasında gold ve metal yer almaktadır. Her iki renk de yatak odası takımlarında sık sık kullanılmaktadır. Özellikle yatak odalarına şıklık kazandıracak komodin modellerinde gold çekmeceler ve tablalar bulunmaktadır. Bu modellere örnek olarak Vegas Komodin verilebilmektedir. Uyandığınızda yanı başınızda görmek istediğiniz fotoğraf, saat, biblo ya da değerli eşyalarınızı komodin üzerine koyarak muhafaza edebilirsiniz. Pek çok eşyanızı komodinin üst bölmesinde sergileyebilirsiniz. Ayrıca komodin çekmecelerini de kullanarak pratik bir şekilde ulaşmak istediğiniz eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Vegas model, sizler için altın detayları bünyesinde barındırarak şık bir yatak odası dekorasyonu ortaya çıkarmaktadır.

Viona Antrasit Komodin Modeli

Yatak odalarınızda siyah ya da beyaz gibi klasik renklerin aksine kadar modern bir renk arayışında iseniz antrasit rengini tercih edebilirsiniz. Antrasit, pek çok renge uyum sağlayabilen zamansız bir seçenektir. Bu rengi yalnızca komodinlerde değil aynı zamanda baza, kıyafet dolabı ve şifonyerde de görebilirsiniz. Kullanıldığı her mobilyada özgün bir tarz yaratan antrasit, Viona Antrasit Komodin Modeli üzerinde kendini göstermiştir. Modelin estetik tasarımı sizleri hoş görünen bir yatak odasına sahip kılacaktır. Yataklarınızın yanına koyacağınız bu model oldukça minimal bir tasarıma sahiptir. Geometrik şekilleri sık kullanan bu modelde metal kulplar yer almaktadır.

Aqua Beyaz Komodin Modelleri

Uzun yapısı ile diğer modellerden daha geniş bir hacme sahip olan bu model içerisine pek çok ürünü almaktadır. Modelde yer alan metal renk şerit geçişler sizleri etkisi altına alacak ve kreatif çizgilere maruz bırakacaktır. Aqua Beyaz Komodin Modeli sayesinde yatak odalarınızda kullanışlı bir komodine sahip olabilirsiniz. Modelin ayağı tek bir parçadan oluşmaktadır. Üst kısmında ise 5 eş parçadan oluşan bir tasarım yer almaktadır.

Lion Kare Komodin Modeli

Kare yapısını net bir şekilde barındıran bu model, klasik bir duruş ortaya koymaktadır. Modelde yer alan antrasit ve siyah tonlar birbiri ile hoş bir uyum yakalamaktadır. Modelin alt kısmında siyah geçişler yer almaktadır. Lion Kare Komodin Modeli sayesinde yatak odalarınızı güzel bir forma dönüştürebilirsiniz. Modelin üst kısmında ahşap bir parça yer almaktadır. Bu parçanın üzerine eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Tokyo Geometrik Komodin Modelleri

Tokyo Geometrik Komodin Modelleri

İnci rengi ile ışıltılı bir görünüm ortaya koyan bu model, alt ve üst kısmında ahşap parçalar içermektedir. Çekmece kısmında ise özgün bir tasarım yer almaktadır. Üçgen şeklinde çekmeceler, komodine özgün bir hava katmaktadır. Eğer yatak odanız küçük bir forma sahip ise komodin seçiminizi ona uygun yapmalısınız. Komodininizin boyutu odanıza uygun olmalıdır. Ayrıca komodin için tercih edeceğiniz rengin de odanızı ferahlatıcı bir renk olması gerekmektedir. Tokyo Geometrik Komodin Modeli sayesinde aradığınız aydınlık görünümü basit bir şekilde elde edebilirsiniz.

Asus Krem Komodin Modeli

Asus Krem Komodin Modeli ilk etapta özgün ayakları ile dikkat çekmektedir. Modelin iki adet geniş hacimli çekmecesi bulunmaktadır. Çekmecelerin ön tarafında birbirini tamamlayan üçgenler yer almaktadır. Çekmeceleri üst kısmında ayna görünümüne sahip bir tabla yer almaktadır. Bu tablanın üzerine saat, bardak ya da takvim gibi hafif eşyaları koyabilirsiniz. Modeli özellikle küçük odalarınızda kullanarak odalarınızın daha ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.