Yatak odası dekorasyonu söz konusu olduğu zaman akla gelecek bazı parçalardan vardır. Şifonyerleri de bu gruba dâhil edebilirsiniz. Tek olarak düşünüldüğünde odanın dekorasyonundaki önemi kavranamayan şifonyerler, aslında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Birbirinden özgün şifonyer tasarımları sayesinde odalarınız renklenmekte ve sizlere enerji katmaktadır. Hem yatak odası takımı satın alacak iseniz hem de yatak odası takımınızın eksik kalan bir parçasını tamamlamak istiyor iseniz aşağıdaki örneklerden yardım alabilirsiniz. 2022 kreasyonuna uyumlu pek çok şifonyer modeli aşağıda yer almaktadır. Bu modeller arasından yatak odanıza en çok yakışacak olanı seçebilir ve kendinizi memnun edebilirsiniz.

Vegas Şifonyer

Vegas Şifonyer

Vegas Şifonyer aynalı bir yapıya sahiptir. Aynası dikdörtgen olup kenar kısımlarında gümüş geçişlere yer verilmiştir. Aynanın tam ortasında uzanan süs ise gold renge sahiptir. Modelin alt kısmı aynaya uyumlu olması açısından gold detaylar ile kaplıdır. Modelin iki adet çekmeceye sahip olması, insanların bu şifonyerden memnun kalmasını sağlamaktadır. Modelde yer alan malzeme, birinci sınıf kaliteye sahiptir.

Viona Şifonyer

Viona Şifonyer yatak odalarınıza şıklık katmak amacı ile özel olarak tasarlanmış bir parçadır. Parçada yer alan ayna, metal renk ile kaplanmıştır. Kenar kısımları dikdörtgen olan aynanın alt modülü de dikdörtgen bir yapıya sahiptir. Modelin ayakları 4 tane olup metal ile kaplanmıştır. Ayaklar ortadan kenarlara doğru açılan bir yapıya sahiptir. Çekmecelerin üzerinde eşkenar dörtgen figürler yer almaktadır.

Aqua Şifonyer

Aqua Şifonyer farklı parçalar ile uyum sağlayabileceği gibi Aqua Yatak Takımı ile de hoş bir uyum yakalayabilmektedir. Şifonyerde yer alan ayna, dörtgen biçime sahip olup eşit kenarlardan üretilmemiştir. Uzaktan bakıldığında tek parça gibi görünen ayna, yakından iki parçadır. Modelin alt kısmında yer alan ayak tasarımı özgün bir dekorasyona sahiptir. Modelde yer alan çekmecelerin iç hacmi geniştir. Bu sayede yatak odalarınızda görünür bir şekilde durmasını istemediğiniz eşyalarınızı bu alana yerleştirebilirsiniz. Beyaz rengi sahip olan modeli, dar yatak odalarınızda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Lion Şifonyer

Yatak odası takımlarınızla mükemmel bir uyum yakalaması amacı ile tasarlanan Lion Şifonyer özgün ayna tasarımı ile dikkat çekmektedir. Şifonyerde yer alan ayna, dörtgen biçimli olup minimal çizgiler ile süslenmiştir. Aynada yer alan çizgileri, alt modülde yer alan desenler tamamlamaktadır. Modelde yer alan ayak parlak bir görünüme sahiptir.

Tokyo Şifonyer

Tokyo Yatak Odası Takımı ile bir arada kullanılabilen Tokyo Şifonyer sizler için büyülü bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Şifonyerin ayak kısımlarında ve şifonyer aynasının üst kısımlarında ahşap tonlarına yer verilmiştir. Ayna 4 parçadan oluşuyormuş gibi görünmektedir. Alt modül, şık ve minimal çizgiler ile donatılmıştır. Alt modülün rafları oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olup sizlere alandan tasarruf sağlayacaktır.

Asus Şifonyer

Asus Şifonyer ile yatak odalarınızın hem daha aydınlık hem de daha ferah görünmesine yardımcı olabilirsiniz. İçinizi açacak tasarımı ile dikkat çeken bu şifonyer modeli, sade bir aynaya sahiptir. Şifonyerin alt kısmında metal renk hâkim olup ufak süslemelere yer verilmiştir. Lion model ile benzerlik gösteren bu model, kapak ve çekmecelerden oluşmaktadır.

Prada Şifonyer

Prada Şifonyer

Prada Şifonyer ile yatak odalarınızın çok daha doğal bir ortama dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap renk tonları ve naturel geçişleri ile insanları kendisine hayran bırakan bu model, özgün ayak tasarımına sahiptir. Onlarca uzun çizginin bir araya gelmesi ile oluşturulan ayaklar, şifonyer al modülünü taşımaktadır. Şifonyerin bir adet kendisi ile uyumlu aynası da vardır.

Gloria Şifonyer

Gloria Şifonyer beyaz rengi ile sade bir tasarım ortaya koysa da altın geçişleri sayesinde sadeliğinden bir ton uzaklaşmıştır. Özellikle kenar kısımlarında ve ayak kısımlarında yer verilen altın detaylar bu modeli, 2022 yılının en güzel şifonyerleri arasına sokmayı başarmıştır. İki adet çekmeceyi bünyesinde barındıran şifonyer, dörtgen çerçevesiz ayna ile odalarınıza uyum sağlamaktadır.

Lüx Mimoza Şifonyer

Lüx Mimoza Şifonyer 5 adet ayağı ve özgün ayna tasarımı ile odalarınızda mükemmellik yaratacaktır. Modelin alt kısmı, üç farklı bölmeye sahiptir. Modelin ortasında farklı ton ile kaplanmış bir kısım bulunmaktadır. Model, ekru renk ile donatılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.